Galéria

Laminine > Naši klienti
Muž - 85 rokov . Pred 2 rokmi, vo veku 83 rokov mal mnohoročnú cukrovku, veľmi vysoký krvný tlak, vysokú hladinu cholesterolu a rakovinu prostaty. Celý čas bol hospitalizovaný. Momentálne si užíva zaslúžený dúchodok, bez bolestí s pravidelnými prechádzkami :-)...
Môj syn má 13 rokov od 9 rokov je sledovaný v diabetologickej ambulancii kvôli zvyšenej hladine cukru v krvi. Dve hodiny po najedeni mu cukor vybehol aj na hodnotu 13 . Lekár konštatoval, že hodnota CPEP, C-peptid ak raz klesne už nikdy nepôjde hore, my sme sa dostali pod spodnú hranicu normy. Syn začal užívať lamininu jednu ráno a jednu večer plus 1 digestive. Po 4 mesiacoch  nám stúpol C- peptid a upravil IRI inzulin do normy, čo bol už pod hranicou. Prikladám aj laboratorne výsledky. Maria J.
Výsledok pôsobenia Laminine na psoriázu za 2 mesiace. Užívala som 1 cps ráno a 1 cps večer. P.Andrea
Výsledok pôsobenia Laminine na psoriázu za 2 mesiace. Užívala som 1 cps ráno a 1 cps večer. P.Andrea
Popáleniny II. stupňa Po 2 týždňoch od popálenín nie je nutné vykonávať plastické operácie, po 2 mesiacoch sú len minimálne značky na koži, bez jaziev.
Žena 51 rokov. 33 rokov trpela ochorením - psoriáza. Počas týchto rokov, nikdy nenosila krátky rukáv ani nohavice. Začala užívať Laminine, Omegu+++ a Imune+++ 28.1.2014 a posledný záber je z 27.07.2014, kde sa šťastná žena kúpe so svojou vnučkou...
Detska obrna diagnostikovaná od 1,3 roku. Po polročnom užívaní Lamininy je chlapec úpne mobilný ..
Duchennova svalová dystrofia Po 2 mesiacoch užívania Laminine lekárska prehliadka odhalila zastavenie postupovania ochorenia, po 3 mesiacoch choroba ustupuje, výsledky sa zlepšujú.
Neuveriteľný príbeh z Ameriky. Chlapček sa narodil zdravý, no po čase mu začal atrofovať malý mozoček. Prestával chodiť a rozprávať...po polroku užívania Laminine malý mozoček dorástol a chlapcovi sa splnil detský sen - hrá futbal..
Cukrovka - otvorené rany na nohe spôsobené trombózou žíl.
Galéria
Laminine (12)

Naši klienti (12)