LAMIDERM APEX Bio-Serum

Lamiderm APEX Bio-Serum 


Exkluzívne BIO omladzujúce sérum spoločnosti lifepharmglobalnetwork.

Sérum pracuje hlboko vo všetkých kožných vrstvách. Obnovuje pevnosť a pružnosť. Rozjasňuje, hydratuje pleť a chráni pred UV žiarením. Na rozdiel od iných podobných sér, neposkytuje len dočasné riešenie, ale vďaka kolagénu a elastanu ponúka riešenie trvalé. Lamiderm má 350% úspešnosť, s plnou zárukou vrátenia peňazí.


Sérum je vhodné na starostlivosť o pokožku ako pre mužov, tak aj pre ženy.


Dr.Andujar predstavil Lamiderm ako rozjasňujúcu starostlivosť o pleť s bieliacim efektom. Jedná sa o unikátny produkt, ktorý obsahuje rastový fibroblastový faktor FGF, čo je špeciálny proteín známy pre svoje vynikajúce schopnosti prirodzene obnoviť, omladiť a opraviť tkaninové kožné bunky. Výrazne omladzuje pokožku aby bola vaša plet hladká, zdravšia, silnejšia a vyzerala prirodzene mladšie.


Výhody Lamiderm APEX Bio-Serum


  • - celková starostlivosť o pleť, sérum pracuje hlboko vo vrstvách pleti
  • - obnovuje pevnosť, pružnosť a rovnako tak dodáva prirodzený vzhľad vašej pleti
  • - obnovuje hydratáciu pleti a tým ju udržuje vláčne prirodzenú
  • - chráni pokožku pred UV žiarením 


Obsahuje extracelulárny matrix (ECM). ECM sa skladá z troch hlavných proteínov:


Elastan - vysoko elastická bielkovina v spojovom tkanive, ktorá umožňuje pokožke obnoviť svoj pôvodný tvar. Elastan pomáha pleť vrátiť do svojej pôvodnej polohy. Obnovuje prirodzenú štruktúru pokožky. Lamiderm APEX má bioaktívne rastové faktory, ktoré zvyšujú tvorbu elastanu. Toto množstvo elastanu má za následok zdvihnutie spadnutej pokožky.


Fibronektin (FN) - má dôležitú rolu v oprave pokožky. Pomáha pri bunkových zrastoch a viaže extrakulárne komponenty, ako sú kolagén, fibrín a heparín sulfát a naša koža tým získava mladistvý vzhľad. 

Kolagénje hlavný štrukturálny proteín nájdený v ľudskom spojivovom tkanive. S kolagénom sa naša pokožka napne a zostáva pružná. 

Lamiderm sérum pre mužov a ženy taktiež obsahuje vitamín C a E, čo je zmes antioxidantov. Pleť nakoniec rozjasňuje komponent ako je hyaluronát a ferulát. 


Je klinicky testovaný a je hypoalergénny. Nebol testovaný na zvieratách !!!

Kontaktný formulár
neviete prečítať kód ? kliknite tu pre refresh kódu